Архив депутата Кирша, часть 8

«25.09.2016 року мною, помічником народного депутата,  Данилом Сергієм Михайловичем було проведено прийом громадян з особистих питань, в ході якого до мене звернулося декілька жителів селища П’ятихатки з проханням про допомогу у вирішенні соціально – побутових проблем.

Громадянка К. в офіційній заяві на ім’я народного депутата України, Кірша О.В. звернулася з проханням сприяти вирішенню проблеми ремонту під’їзду №  1, будинку № 5 по вул. ак. Синельнікова. Особисто перевіривши житловий будинок за вказаною адресою, я переконався в тому, що під’їзд в якому проживає громадянка К. разом з іншими сусідами (громадянами переважно похилого віку), дійсно знаходиться в аварійному стані. Зливні системи на фасаді даного під’їзду абсолютно відсутні, від чого облицювальні матеріали стін, під дією ерозії,постійно загрожують обвалом.

Тож, для того, щоб якось допомогти жителям будинку, і щоб  їх прохання про допомогу були почуті  компетентними органами влади та місцевого самоврядування, мною було складене депутатське звернення, з викладеною суттю проблеми та необхідними додатками,  на ім’я Харківського міського голови,  Кернеса Г.А.»

И один файл в формате jpg. Приёмный деньзавтра.

Реклама