Архив депутата Кирша, часть 9

Очередной отчёт от помощника депутата Верховной Рады Александра Кирша. Графических материалов (сканы, фото) в этот раз нет.

«23.10.2016   року я, Данило Сергій Михайлович, помічник народного депутата України Кірша Олександра Вікторовича, провів черговий прийом громадян з особистих питань в селищі П’ятихатки. Під час запланованого заходу до мене звернулось декілька місцевих жителів з проханням про допомогу у вирішенні складних соціально-побутових проблем.

Громадянка   К. у своїй заяві на ім’я народного депутата висвітлила наступну проблему: на протязі довгого часу вона неодноразово зверталась за допомогою у ремонті свого під’їзду, який перебуває в аварійному стані, до начальника місцевого комунального підприємства «Жилкомсервіс», проте останній ігнорував абсолютно всі її слова та доводи. Отримавши офіційний лист-відповідь на запит стосовно даної проблеми з адміністрації Київського району, громадянка К. знову звернулась до адміністрації місцевого КП, оскільки лист містив інформацію стосовно коштів для ремонту вищевказаного об’єкту.

Після цього, як стверджує сама К., їй  відповіли, що лист загублено і всю інформацію стосовно її проблеми втрачено. Для того, щоб допомогти жительці селища, планую надіслати депутатський запит на ім’я директора КП «Жилкомсервіс», з проханням надати пояснення стосовно виконання службових обов’язків його підлеглими, та сприяти вирішенню даного питання.

Жителі П’ятихаток, громадяни Г. і Д., висловили свою стурбованість станом прибудинкової території та зелених насаджень біля свого під’їзду в осінній період. За їх словами, вже котрий рік підряд робітники КП «Жилкомсервіс» абсолютно не ведуть сезонний догляд за клумбами та благоустроєм місць для відпочинку навколо їх будинку. Щоб якось вплинути на співробітників КП та отримати офіційну відповідь стосовно даного питання, мною також було складене звернення на ім’я директора КП «Жилкомсервіс».

Громадянка М. звернулася з питанням відсутності будь-яких робіт стосовно встановлення дитячого майданчику біля будинку, де проживає багато сімей з малолітніми дітьми. За її словами, батьки змушені неабияк переживати за своїх малюків, котрі постійно бігають грати до сусіднього будинку через дорогу з пожвавленим рухом автомобілів. Як стверджують жителі будинку, встановлення майданчику було заплановано та внесено до планових робіт з благоустрою прибудинкових територій на 2016 рік, проте до сих пір нічого не зроблено. Аби розібратися в питанні та отримати офіційну відповідь стосовно відсутнього дитячого майданчику, планую звернутися з запитом до адміністрації Харківської міської ради та допомогти жителям в задоволенні їх нагальних потреб.

09.10. 2016 року під час чергового прийому громадян до мене звернулась жителька с. П’ятихатки з проблемою відсутності радіомовлення в будинку за адресою її проживання, та проханням сприяти вирішенню даного питання. Поспішаю повідомити, що мною було направлено депутатське звернення на ім’я Директора Харківської філії ПАТ «Укртелеком», Савченка Юрія Леонідовича, з проханням надати відповідь та пояснення стосовно несправностей в наданні послуг компанією. Чекаємо на відповідь.»

Ближайший приёмный день в Совете ветеранов (адрес: Д1-14) — воскресенье, 13 ноября (с 14 до 16 часов).

Реклама