Архив депутата Кирша — 10

Очередной отчёт от помощника депутата Верховной Рады Александра Кирша. Получен 14 ноября в 20:26:

«13.11.2016 року я, Серба Михайло Валерійович, помічник народного депутата України Кірша Олександра Вікторовича, провів черговий прийом громадян з особистих питань в селищі П’ятихатки. Під час запланованого заходу до мене звернулось декілька місцевих жителів з проханням про допомогу у вирішенні  складних соціально-побутових проблем.

Жителька селища, громадянка К., отримала офіційну відповідь на звернення народного депутата за її заявою з позаминулого прийому. Громадянка Н. звернулася за консультацією щодо порядку оформлення та змісту колективної заяви до підприємства «Жилкомсервіс».

Жителі   П’ятихаток, громадяни І. та А., висловили своє незадоволення несправністю та постійними перебоями в роботі вуличного освітлення під’їзду в якому проживають, та ліхтарів біля автобусної зупинки. За їх словами, вже котрий рік поспіль, в осінньо-зимовий період регулярно трапляються такі проблеми, що завдає незручностей людям, котрі пізно повертаються з роботи. Жителі під’їзду та будинку біля зупинки, неодноразово намагалися самостійно вирішити цю проблему, проте – безрезультатно. Щоб якось вплинути та допомогти громадянам, мною також було складене офіційне звернення уповноваженим органам місцевої влади.

Громадянка К. звернулася з питанням відсутності будь-яких робіт по вулиці та біля будинку, де вона проживає, стосовно встановлення системи поверхневого водовідведення (водовідводу) призначені для збору талої та дощової води з поверхні і її відведення в дощову каналізацію. Аби розібратися в питанні та отримати офіційну відповідь, планую звернутися з запитом до адміністрації Харківської міської ради та допомогти жителям П’ятихаток вирішити цю проблему.

23.10.2016 року під час чергового прийому громадян до помічника народного депутата Кірша О. В., Данило Сергія Михайловича, звернулась жителька с. П’ятихатки з проблемою в здійсненні термінових ремонтних робіт працівниками КП «Жилкомсервіс», в під’їзді за адресою її проживання. Повідомляю, що ним було направлено депутатське звернення на ім’я директора КП «Жилкомсервіс», з проханням надати відповідь та пояснення стосовно викладеної проблеми. Чекаємо на відповідь.»

Следующий приём избирателей в Совете ветеранов Пятихаток — воскресенье, 27 ноября.

Реклама