ВсеУКРаинский ТЕЛЕКОМмунизм

«З нового року дзвінки на фіксовані номери по всій Україні з універсальних таксофонів Укртелекому не тарифікуватимуться. Укртелеком прагне забезпечити українцям вільне спілкування, розробляючи вигідні пропозиції, які дозволяють заощаджувати на послугах зв’язку. Так, з нового року дзвінки з таксофонів на фіксовані номери в межах міста, області і навіть всієї країни будуть безкоштовними. Також не будуть тарифікуватися і розмови з абонентами SIP-телефонії Укртелекому (код «892»).

Мережа Укртелекому нараховує майже 6 тисяч універсальних таксофонів, які надають послуги як вихідних, так і вхідних дзвінків. А це означає, що і дзвінки з таксофона на таксофон по Україні теж стають безкоштовними. Відтак, користувачі фіксованої телефонії зможуть без обмежень спілкуватися з рідними і знайомими, які живуть у різних регіонах країни.»

Массовое бегство абонентов от услуг стационарной связи и хищение телефонных кабелей вынуждает бывшего монополиста хоть как-то завлекать население. Правда, абонплата для последнего всё время растёт, а таксофон на стене В4 со стороны бульвара Мира (универсам) по-прежнему сообщает, что несуществующая «Картка не прийнята». И ни с кем не соединяет.

Халявных уличных телефонных аппаратов в Пятихатках осталось всего два — на В4 и возле В10 (ближе к В12). «БАМовский» на К12А давно демонтирован. Ну, кто желает в мороз бесплатно поболтать со Львовом, Одессой или Черниговым во славу Рината Ахметова?

Реклама