Глупый мужчина гранату нашёл…

«29 о 00:20 до чергової частини Головного управління ДСНС України у Харківській області від бригади швидкої медичної допомоги надійшла інформація про те, що до відділення політравми Харківської лікарні швидкої допомоги було доставлено чоловіка, 1980 року народження. У нього були чисельні рвані рани лівої кисті, чисельні осколкові поранення обличчя, осколкові поранення передньої черевної стінки.

Зі слів постраждалого, він знайшов на вул. Метробудівників, що у Харкові, пакет, в якому був сріблястий предмет. При спробі розібрати його стався вибух і спалах, що і спричинило поранення.

За попередньою інформацією Національної поліції, знайдений предмет міг бути запалом від гранати. Підрозділи ДСНС до реагування на дану подію не залучались.»

Улица Метростроителей (на Северной Салтовке) находится в Киевском районе Харькова, равно как и Пятихатки. Но, блин, в 36 лет лапать неизвестный пакет непонятно с чем?.. Малых детей в детсадах и школах учат не трогать подозрительные бесхозные предметы. Ведь не зря учат!

Реклама