Архив депутата Кирша — 11

Очередной отчёт по приёму граждан помощником депутата Верховной Рады:

«27.11.2016 року я, Серба Михайло Валерійович, помічник народного депутата України Кірша Олександра Вікторовича, провів черговий прийом громадян з особистих питань в селищі П’ятихатки. Під час запланованого заходу до мене звернулось декілька місцевих жителів з проханням про допомогу у вирішенні  складних соціально-побутових проблем.

Жителі селища, громадяни  Н. і В., отримали офіційну відповідь на звернення народного депутата за їх заявами з позаминулого прийому.

Громадянка І. звернулася за консультацією щодо порядку оформлення та змісту заяви-листа  до комунального підприємства «Харківводоканал», щодо помилки в розрахунках за надані послуги.

Жителька селища Д., у своїй заяві на ім’я народного депутата висловила занепокоєність проблемою отримання житла її внуком, котрий нещодавно повернувся із зони проведення АТО. За її словами, усі спроби звернутися до органів місцевої влади та отримати вмотивовану відповідь щодо вирішення цього питання, закінчилися невдало. Тому, маю на меті скласти депутатське звернення, з чітко поставленими в ньому запитаннями та отримати офіційну відповідь, аби допомогти у забезпеченні елементарними соціальними благами чоловіку, який по праву заслуговує на це.

Повідомляю, що за заявами, отриманими під час минулого прийому, складені та направлені відповідним адресатам депутатські звернення з проханням вплинути та допомогти у вирішенні проблем, висвітлених в їх змісті. Чекаємо на відповідь…»

Реклама