Архив депутата Кирша — 13

Очередной отчёт от помощника депутата Верховной Рады Александра Кирша:

«11.12.2016 року я, Серба Михайло Валерійович, помічник народного депутата України Кірша Олександра Вікторовича, провів черговий прийом громадян з особистих питань в селищі П’ятихатки. Під час запланованого заходу до мене звернулось декілька місцевих жителів з проханням про допомогу у вирішенні  складних соціально-побутових проблем.

Жителька селища, громадянка Д., отримала офіційну відповідь на звернення народного депутата за її заявами з минулих прийомів.

Громадянка Т. звернулася у своїй заяві на ім’я народного депутата з проханням допомогти у вирішенні наступної проблеми: у водопровідній системі квартири, за місцем її проживання, замість холодної води протікає гаряча, що може спричинити пошкодження окремих санітарних вузлів помешкання. Як стверджує Т., вона неодноразово зверталась як у телефонному режимі, так і залишаючи різні заявки до місцевого відділення КП «Жилкомсервіс», КП «Харківводоканал» та  КП «Харківські теплові мережі», проте ось уже на протязі місяця ніхто не надав відповідної експертної оцінки ситуації та не сприяв її вирішенню.

На сьогоднішній день ситуація погіршилася, за словами Т., вода має неприємний запах та не властивий колір, що змушує її хвилюватися за стан здоров’я мешканців житла. Тому, з метою якнайскоріше допомогти жительці П’ятихаток у вирішенны цієї проблеми, до вищевказаних уповноважених КП буде направлено офіційне звернення, з пропозицією виконати свою роботу – полагодити водопровідну систему в квартирі за адресою її проживання.

Повідомляю, що за заявами, отриманими під час минулого прийому, складені та направлені відповідним адресатам депутатські звернення з проханням вплинути та допомогти у вирішенні проблем, висвітлених в їх змісті. Чекаємо на відповідь…»

Реклама