Профспiлка НАНУ закликає…

«ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ НАЦIОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Директорам наукових установ і організацій НАН України
Головам первинних профспілкових органiзацій
Членам профспілки

Шановні колеги!

У завершальну стадію вступає процес прийняття Державного бюджету України на 2017 рік. З приводу бюджетного фінансування НАН України у наступному році Академія і Профспілка докладали багато зусиль, взаємодіючи з Кабінетом Міністрів і Верховною Радою України.

Проте і сьогодні наші пропозиції не знаходять свого відображення у останньому варіанті проекту Держбюджету, який готується до другого читання.

Якщо ми не готові миритися з принизливим станом, в якому перебуває провідна наукова організація нашої держави і практично всі академічні наукові установи, то іншого виходу, ніж протест, не залишається.

Профспілка закликає всіх небайдужих працівників НАН України в день очікуваного голосування за Державний бюджет 2017 р. — 22 грудня 2016 р. о 9 год. 15 хв. зібратися на площі перед Верховною Радою для проведення акції протесту з вимогами:

1. Стовідсоткове забезпечення видатків на оплату праці НАН України по загальному фонду Державного бюджету у режимі повної зайнятості. Для цього збільшити фінансування НАН України на 680,9 млн. грн. ( у т.ч. 494,7 млн. грн. на оплату праці).

2. Збереження Лікарні для вчених у складі НАН України та відповідне поновлення її бюджетної програми.

Наші вимоги справедливі і законні!
Влада, яка їх не почує і не підтримає не має права на існування!

Центральний комітет Профспілки працівників НАН України»

Такое объявление появилось на проходной ННЦ. По состоянию на 15:22 аналогичный документ в электронной форме на сайте профсоюза НАНУ не обнаружен. Последняя новость — за 9 декабря.

Вот интересно, на полицию денег выделяют всё больше, а преступность все равно растёт. Лавинообразно. «Может, что-то в консерватории подправить?»©

Мiнохздоров («Минздрав» росiйською) СРСР теж у свiй час закликав. Точнiше, попереджував. Чим все скiнчилося?

Реклама