Полтора чИрика или соточка за повторную активацию

«Сплатити за кабельне телебачення можна за допомогою наступних платіжних систем:

За допомогою платіжних терміналів ТРІОЛАН.МАНІ. Адресу найближчого до Вас терміналу можна уточнити у консультанта контакт-центру:
— У відділеннях Банку «Народний Капітал»;
— За допомогою сервісів банку КБ «ПриватБанк» — інтернет-сервісу «Приват24», або за допомогою спрощеного інтерфейсу у особистому кабінеті Triolan, мобільного додатку, SMS-банкінгу, у терміналах самообслуговування, банкоматах та відділеннях ПриватБанку.

…Єдине, що треба знати — номер особового рахунку.

Особові рахунки є унікальними для кожного користувача телебачення та не мають відношення до особового рахунку користувача Інтернет.

Усім користувачам телебачення буде відправлене інформаційне повідомлення у Viber або у вигляді SMS, у якому вказано актуальний номер особового рахунку.

…У разі, якщо Ви через які-небудь причини не отримали Смс-повідомлення або повідомлення в Viber з номером Вашого особового рахунку для кабельного телебачення, то отримати інформацію щодо актуального номера особового рахунку можна звернувшись до консультанта нашого контакт-центру або звернувшись до наш за допомогою особистого повідомлення на нашій сторінці Facebook.

Кабельне телебачення надається виключно на умовах передоплати, тож для того, щоб телебачення продовжило працювати без відключень після 01.01.2017 року, Вам необхідно поповнити свій особовий рахунок протягом цього місяця — до 31.12.2016 року…

— Користувачам інтернет також потрібно сплачувати за телеканали?
— Так, за кабельне телебачення потрібно сплачувати окремо, незалежно від наявності інших послуг. Фактично, інтернет та кабельне — це різні послуги, які не залежать одна від одної, то ж так — за користування кабельним також потрібно буде сплачувати. Так само, як і раніше — у кожного користувача є можливість користування телебаченням без сплати за оренду порта, також як і користування орендованим портом без підключення телебачення.

Тож, незалежно від формату — аналогове, цифрове або IP-телебачення. а також незалежно від моделі доступу до орендованого порту (з абонплатою чи без абонплати у робочий час) доступ до телеканалів буде потребувати оплати

«Вишенкой» на всём этом «торте»:

— «Що робити у разі, якщо мене відключили за несплату від кабельного телебачення?
—  У випадку, коли було проведено відключення від послуг кабельного телебачення, як наслідок відсутності сплати за користування, підключення можна відновити.

Відновлення підключення до сигналу кабельного телебачення після відключення за несплату є оплачуваним, та буде коштувати 100 (сто! — Ред.) гривень, то ж ми радимо не зволікати зі своечасною сплатою за послугу.»

Ну, и прочие новогодние «подарки» — на сайте «Триолана». Помните харьковский мем «Соточка за чИрик»? Автор помнит…

Приятного просмотра ТВ с эфирных и спутниковых антенн! 😉

Реклама