Архив депутата Кирша — 14

Вчера по «электронке» поступил очередной отчёт помощника депутата Верховной Рады Александра Кирша:

«25.12.2016 року я, Серба Михайло Валерійович, помічник народного депутата України Кірша Олександра Вікторовича, провів черговий прийом громадян з особистих питань в селищі П’ятихатки. Під час запланованого заходу до мене звернулось декілька місцевих жителів з проханням про допомогу у вирішенні  складних соціально-побутових проблем.

Громадянка Д., отримала офіційну відповідь на звернення народного депутата за її заявою з позаминулого прийому.

Жителька селища, громадянка М. звернулася за консультацією стосовно переоформлення частини квартири її чоловіка, яка належала останньому, після його смерті.

Громадянка Д., перенісши тяжкий інфаркт та операцію по заміні електрокардіостимулятора, у своїй заяві на ім’я народного депутата,  Кірша О. В., звернулась з проханням допомогти в отриманні компенсації частини його вартості та витрат на лікування. Як заявляє Д., вона не отримувала ніякої допомоги у лікуванні від держави та зараз знаходиться у скрутному фінансовому становищі. Задля допомоги у вирішенні викладеної проблеми та отримання необхідної інформації, буде  направлено депутатське звернення на ім’я Харківського міського голови.

Повідомляю, що за заявами, отриманими під час минулого прийому, складені та направлені відповідним адресатам депутатські звернення з проханням вплинути та допомогти у вирішенні проблем, висвітлених в їх змісті. Чекаємо на відповідь…»

Реклама