«Виктория» и 8500 грн.

«Згідно рішення суду, підсудний мав намір заволодіти 70 га лісу під Харковом. Ділянку, яка була в користуванні Данилівського дослідного державного лісового господарства, чоловік мав намір забудувати котеджами. У рішенні зазначається, що підсудний діяв в інтересах як ОК «ОЖБК Вікторія», так і в інтересах фізичних осіб і ТОВ «Харківська Швейцарія люкс».

Отримавши офіційний лист-відмову в наданні цієї ділянки, чоловік відсудив її у лісгоспу через Печерський райсуд Києва, хоча, згідно законодавства, цей суд не мав права за підсудністю розглядати справу про землю під Харковом. Незважаючи на це, суд задовольнив позов, і згодом підприємець отримав Державний акт про право власності на 70 га лісу.

Данилівському дослідному державному лісовому господарству було завдано збитків на 11,4 млн грн.

Під час досудового слідства голова кооперативу повернув ділянку лісгоспу. А 25 листопада 2016 року між лісгоспом та підозрюваним була навіть укладена угода про примирення, якою сторони погодилися визначити підсудному покарання у вигляді штрафу 8,5 тис. грн. Угода була укладена в Києві. У судовому засіданні прокурор не заперечував проти затвердження угоди.»

Подробнее — на сайте «depo.Харкiв». Эти 70 гектар много лет назад облюбованы под вырубку и даже сотню метров асфальта по Полуторной просеке к ним уложить успели. Был сюжет на сайте ICTV, но его потом по-тихому удалили. Весной прошлого года южнее просеки вырезано почти 4 га дубового леса. Около 2014 — примерно столько же у той же просеки от опушки леса со стороны 17-го кладбища (к западу от ручья Очеретянка).

«Украл, выпил, во власть!» Романтика…

Реклама