Архив депутата Кирша — 15

Другой помощник депутата Кирша, Филипп, прислал сегодня днём отчёт о приёме избирателей, проходившем в пятихатском Совете ветеранов 8 января. И добавил: «В течение недели вышлем также отчёт о последнем приёме, который мы проводили с Михаилом Гольденбергом»:

«08.01.2017 року я, Серба Михайло Валерійович, помічник народного депутата України Кірша Олександра Вікторовича, провів черговий прийом громадян з особистих питань в селищі П’ятихатки. Під час запланованого заходу до мене звернулось декілька місцевих жителів з проханням про допомогу у вирішенні  складних соціально-побутових проблем.

Жителька селища, громадянка К., отримала офіційну відповідь на звернення народного депутата за її заявою з позаминулого прийому.

Громадянка С. звернулася з проханням про допомогу у вирішенні проблеми надмірного шуму промислової системи кондиціювання приміщення торгівельного комплексу, що знаходиться безпосередньо під вікнами її житлового будинку. За словами С., вона неодноразово зверталася як до адміністрації та представників магазину, так і до органів місцевої влади стосовно усунення цієї незручності, проте досі ніяких дієвих заходів вжито не було. Задля допомоги у вирішенні викладеної проблеми та отримання необхідної інформації, буде  направлено депутатське звернення на ім’я Харківського міського голови.

Пенсіонерка, ветеран Великої Вітчизняної війни, жителька П’ятихаток, К., відвідала приймальню з заявою на ім’я народного депутата України Кірша О. В., у якій виклала ряд питань щодо порядку та розміру пільгових виплат учасникам ВВв, пенсійного забезпечення, відсутності офіційної відповіді на її звернення, стосовно ремонтних робіт в під’їзді, до Харківської міської ради. З метою допомогти у вирішенні проблем, котрі виникли у пенсіонерки, будуть направлені офіційні звернення відповідним уповноваженим органам.

Громадянка Т. звернулася за консультацією стосовно графіку роботи приймальні народного депутата України Кірша О. В. в 2017 році, порядку звернень та колективних зустрічей.

Повідомляю, що за заявами, отриманими під час минулого прийому, складені та направлені депутатські звернення з проханням вплинути та допомогти у вирішенні проблем, висвітлених в їх змісті. Чекаємо на відповідь…»

Спасибо. Ждём (не только автор, конечно — и жители посёлка тоже) отчёта о вчерашней работе помощников.

А.В. Кирш анонсировал своё участие в передаче «Отражение» на телеканале А\ТВК. Сегодня в 19:00.

Реклама