Всё тип-топ, Конотоп!

«Депутати міської ради проголосували за створення комунального автопарку і модернізацію трамваїв… Зокрема, трамвай №3 з мікрорайону «КВРЗ» доїжджатиме до мікрорайону «Порт». Також з’явиться новий трамвайний маршрут №4 «КВРЗ — Житломасив».

Депутати міської ради проголосували за виділення 400 тисяч гривень на модернізацію та капітальний ремонт трамвайних вагонів. Планується, що після модернізації на лінію вийдуть додаткових чотири трамваї. Артем Семеніхін заявив, що спробують «поставити на колеса» навіть пам’ятник трамваю, який знаходиться біля трамвайного управління…

Міська рада виділила 2 мільйона гривень на закупівлю автобусів для КП … Завдяки комунальному транспорту планується відновити кільцеве автобусне сполучення №1, на якому курсуватимуть 7 автобусів. Нові автобуси за вмісткістю будуть вдвічі більшими, ніж «Богдани», та матимуть низьку підлогу. Їх планують закупити протягом двох місяців.

Вартість проїзду залишиться на старому рівні — 3 гривні

Адреса не харьковские, верно? Да, заметка написана Андреем Кривулько по результатам сессии горсовета в Конотопе. Помните эту историю?

Угадайте, как это будет у нас? И как харьковчане сглотнут новые тарифы на проезд.

Ничего личного. Просто бизнес. От Б-гоизбранного. Ведь vox populi vox Dei, верно?

Бачили очi, що обирали? Їжте!

Реклама