12 опасных «приветов» из прошлого

«07 квітня піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення виїжджала для вилучення та знешкодження застарілих боєприпасів часів Другої світової війни у Київський район Харкова. Повідомлення до рятувальників про небезпечну знахідку надійшло напередодні від військових. В ньому йшлося про те, що у лісопарковій зоні по Білгородському шосе знаходяться іржаві снаряди.

Прибувши на місце виклику, піротехніки ДСНС обстежили його за допомогою металошукача. Декілька артилерійських снарядів від німецької протитанкової гармати Pak-38 знаходились на поверхні землі, але більшість з них довелось діставати з глибини понад 1 метра. Всього піротехніки вилучили з місця знахідки 12 снарядів калібром 50 мм., котрі були знешкоджені шляхом підриву на спеціальному підривному майданчику за межами Харкова. Постраждалих немає.»

Так что, кроме уже «отходящих» пролесков, можно нарваться и на такие находки. Знайте об этом сами и предупредите окружающих. Особенно школьников!

Взрослых воров металла не жалко, а вот у детей ещё есть шанс вырасти порядочными людьми. И незачем им обрывать себе жизнь по незнанию.

Кстати, это и к вопросу о разведении костров между деревьями (а не на многолетних местах на лесных полянах). За желанием пожарить шашлычок «посреди природы» может последовать наказание.

75-летней выдержки.

Реклама