Приговор за четыре пня в шестом квартале

«14.09.2016, приблизно о 13 годині 45 хвилин, ОСОБА_1, діючи за попередньою змовою з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_8, маючи злочинний намір направлений на незаконну порубку дерев, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, прибув до виділу 6 кварталу №365 Дергачівського лісництва ДП «Харківська лісова науково-дослідна станція», який знаходиться на території Шевченківського району міста Харкова, та є територією регіонального ландшафтного парку «Сокольники-Помірки»… де за допомогою належної йому бензопили марки «STIHL», не маючи спеціального дозволу, вчинили незаконну порубку трьох сухостійних дерев породи дуб, та одного сухостійного дерева породи клен…

…суд   У Х В А Л И В: ОСОБА_3 та ОСОБА_2   визнати винними кожного у вчиненні злочину, передбаченого ст.246  КК України та призначити покарання  у вигляді штрафу в дохід держави п*ятидесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян , а саме 850 гривень( з кожного ).

Стягнути солідарно з ОСОБА_3 та ОСОБА_2  на користь держави в особі державного підприємства «Харківська лісова науково-дослідна станція» збитки заподіяні державі внаслідок незаконної порубки лісу в сумі 5926 грн.»

Приговор, вынесенный 4 апреля судьёй Светланой Николаевной Наумовой, можно найти в Едином государственном реестре судебных решений. Дело № 638/4990/17.

Шестой квартал Лесопарка Шевченковского района — к западу от Белгородского шоссе. Аккурат напротив Мемориала жертвам тоталитаризма (он — к востоку, в Киевском районе города).

А ведь там гораздо больше четырёх спилов обнаружить можно! Просто эти особи  попались, а другие — нет…

Кстати, что у нас сегодня в конце Мищенковской (бывшей Лесной)? Там ведь живых дубов на десятки тысяч напилено!

Реклама