Мехти Логунов. «Днюха» под замкОм.

«Сьогодні у Орджонікідзевському суді міста Харкова відбулося судове засідання у справі підозрюваного у державній зрадi (ст. 111 КК України) Мехті Логунова. Вирішувалося питання щодо подовження йому запобіжного заходу. Наразі підозрюваний утримується під вартою, але з оглядкою на його похилий вік, суд міг винести рішення про застосування більш м’якого запобіжного заходу, наприклад, домашнього арешту. Засідання суду було закритим, адже у справі фігурують відомості, що складають державну таємницю.

…До сфери інтересів Логунова та його групи входили секретні військові розробки українських вчених, зокрема, технології підсилення броні. А особливу увагу Логунова привертав Харківський фізико-технічний інститут, де проводять ядерні досліди. Його цікавили дані про місцезнаходження радіоактивних відходів. Ці матеріали не придатні для виготовлення ядерної зброї, але підходять для створення т.з. «брудної бомби». Навіщо ядерні відходи знадобилися пенсіонеру, Мехті Феофанович пояснити не зміг.

Крім вищезазначеного, угрупування Логунова збирало інформацію про військові об’єкти Харківщини, кількість озброєння, особисті дані українських військових і патріотично налаштованих харків’ян. Всю інформацію Логунов передавав своїм російським кураторам.

…Завдяки зусиллям контррозвідки СБУ, терористичне угрупування на чолі з Логуновим ліквідоване. Ватажку угрупування, Мехті Феофановичу Логунову, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою подовжено до 8-го червня.»

Так говорил Зара… «Антикорупційний блок учасників АТО». В Фэйсбуке. 21 мая Мехти Логунову исполнится 84 года.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s