Глинский посетит Шестой квартал

«Віце-прем’єр Пйотр Ґлінський планує поїздку до Харкова. Міністр культури і національної спадщини хоче відвідати могили поляків, вбитих НКВС.

Правдоподібно в червні віце-прем’єр Пйотр Ґлінський поїде у Харків, щоб відвідати могили поляків, вбитих НКВС.

…Між Варшавою та Києвом, починаючи з весни 2017 р., триває серйозна суперечка щодо заборони української сторони на пошук та ексгумацію тлінних останків польських жертв війн та конфліктів на території України. Україна видала цю заборону після демонтажу пам’ятника УПА у Грушовичах неподалік Перемишля на Підкарпатті та попередніх випадків знищення українських пам’ятних знаків на території Польщі.

…У лютому у Варшаві відбулася зустріч Пйотра Ґлінського та Павла Розенка. Згодом Міністерство культури та національної спадщини в комюніке написало, що необхідно продовжувати переговори, щоб створити умови для проведення розвідувальних та ексгумаційних робіт і легалізації вшанувань на території обох країн.

…У березні під час телефонної розмови з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом прем’єр-міністр Моравєцький висловив надію на те, що Київ скасує мораторій на пошук та ексгумацію останків польських жертв воєн та репресій.

«У відповідь прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що ми повинні спільно протидіяти провокаціям, націленим на наші взаємини», – повідомила тоді Канцелярія прем’єр-міністра.»

Так, вмiють нашi сучаснi керманичi бити горщики iз сусiдами… Створювати проблеми задля їх «героїчного» вирiшення у майбутньому. Тим й живуть.

Значит, ждём варшавянина в июне. Скоро снова советско-польский мемориал в Лесопарке марафетить будут.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s