Мехти Логунов. 84+12=?..

«Прокуратура довела у суді вину харків’янина — державного зрадника, який збирав для Росії відомості про оборонні замовлення

На вимогу прокуратури Харківської області Орджонікідзевський районний суд м. Харкова визнав винним у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України) харків’янина, що збирав для Російської Федерації інформацію про державні оборонні замовлення України. Суд призначив чоловіку покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Прокуратура довела, що зловмисник збирав відомості, які належать науковим установам та становлять державну таємницю. У подальшому інформацію планувалося передати представникам іноземної держави — Росії.

У поле зору Служби безпеки України зловмисник потрапив у серпні 2017 року. Діючи на шкоду обороноздатності та державній безпеці України він збирав відомості щодо державного оборонного замовлення, яке виконується одним із наукових центрів міста на підставі угод з Міністерством оборони України.

На вимогу прокуратури засуджений перебуває під вартою.

Наразі вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.» — сообщает пресс-служба прокуратуры Харьковской области.

Фамилия подсудимого не указана. Находим её в сегодняшней заметке Алексея Басакина на сайте «Newsroom» и в Мордокниге на странице Спартака Головачёва:

«Сегодня в суде 84-летнего Мехти Логунова осудили на 12 лет тюрьмы . Одно из разваливающихся фейковых дел СБУ , при поддержке «честных» СМИ завершено удачно. Премии выданы .»

Комментарий небезызвестного в Харькове Андрея Лесика вчера в 12:12 PDT (22:12 по киевскому времени): «Мехти , божий человек ,во время моего пребывания в Сизо я с ним имел честь Познакомится !!! Он сильный ,порядочный человек!!! Он мне помогал , Поддерживал меня морально!!!»

«Познакомиться» в данном предложении пишется с мягким знаком, «СИЗО» —  аббревиатура, сочетание слов «Следственный ИЗОлятор». «Божий» последний десяток-другой лет принято писать с большой буквы. Ну, и знаки препинания, безграмотный ты наш… Там и другие комментарии «в гостях у Спартака» интересны.

«А особливу увагу Логунова [р. 21 мая 1934 — Ред.] привертав Харківський фізико-технічний інститут, де проводять ядерні досліди…»