Обезопасить переход через шоссе!

В помещении канцелярии старшей школы на К23 оставлено ходатайство жителя Пятихаток об организации пешеходного перехода через Белгородское шоссе в районе перекрёстка с улицей Гаркуши:

«Директору
Департаменту інфраструктури Харківскої міської ради,
61003, м Харків, пл. Конституції, 7

В.о начальника
Служби автомобільних доріг у Харківській області
61202, м.Харків, вул. Ахсарова, 2

Голові адміністрації
Київського району Харьківської міської ради
61002, м. Харків, вул. Чернишевська, 55

Громадянина Бахталовського Владислава Валерійовича, що мешкає:
61003, м. Харків, вул. Кооперативна, буд. 22, кв. I25,
конт. тел. +З8 O5O 4О2 1О 19

Клопотання

Я, від імені мешканців селища П’ятихатки, м. Харків, Київського району, занепокоєний станом безпеки дорожнього руху в місці розташування ХАРКІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №62 Харківської міської ради Харківської області на перехресті Белгородське шосе та вул. Гаркуші, за адресою проспект Академіка Курчатова, 23, Харків, Харківська область, 61108.

На пішохідному переході через Белгородське шосе відбувається жвавий рух школярів різного віку до школи та зі школи. У цьому місці є попереджувальні та інформаційно-вказівні знаки, встановлені згідно ПДР, є стандартне освітлення автошляху.

Але, на нашу думку цього не достатньо, враховуючи ті обставини, що деякі водії, особливо вантажівок та міжміських рейсових автобусів, продовжують свій рух на підвищеної швидкості (більш ніж 50 км/год, це особисті спостереження), коли в’їжджають в м. Харків або навпаки, при виїзді з м. Харків, в умовах обмеженої видимості через вигину дороги перед пішохідним переходом та розташування автобусної зупинки поруч з пішохідним переходом

Просимо вашого сприяння у вирішенні питання підвищення безпеки дорожнього руху біля ХАРКІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №62, шляхом встановлення керованого пішохідного світлофора, який дозволяє школярам самостійно перемикати режим, додаткового яскравого освітлення, щоб водії могли заздалегідь бачити пішоходів на пішохідному переході в темний час доби, встановлення дорожніх знаків «Пішохідний перехід» з миготливім підсвічуванням та пристрій фото-відеофіксації з попереджувальним знаком.

Підпис

Дата»

«ВНИМАНИЕ!!! Если Вы решили поддержать этот проект, поставьте свою подпись на всех ТРЁХ письмах. Если не хватает места, подписывайтесь на оборотной стороне любой страницы этого письма.»

Примечание редактора. В тексте присутствует ряд ошибок, но смысл вполне понятен. Не нужно дожидаться трагедии на дороге — лучше её предотвратить!

Доступ в канцелярию — по будням с 8 до 18 часов.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s