Полтора килокопа праздношатающимся

«На патрулювання громадських місць вийшло близько 1,5 тисячі харківських поліцейських. Для недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції в регіоні поліція Харківщини проводить профілактичні заходи з населенням та притягує до відповідальності осіб, які не дотримуються правил карантину.

…З цією метою на території усіх населених пунктів, в тому числі і в місті Харкові, на вулицях, площах, паркових зонах та інших місцях відпочинку працюють поліцейські патрулі. Вони проводять роз’яснювальну роботу з громадянами для недопущення розповсюджування захворювання мешканців регіону.

… — Прохання к громадянам менше часу знаходитися на вулиці і виходити з дому тільки для покупки продуктів харчування та ліків, — зазначив Олександр Сурмач. – Нагадуємо, що ці заходи спрямовані, в першу чергу, на захист здоров’я та життя людей.

У разі виявлення осіб, які ухилятимуться від дотримання карантинних правил, вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Штраф за порушення санітарних норм та вимог карантинного режиму складає від 17 до 34 тисяч гривень.

…Тож поліція нагадує правила, яких необхідно обов’язково дотримуватися, щоб уникнути зараження і поширення інфекції.»

Ну, и далее на сайте главка Нацполиции области перечислены рекомендации — как не заразиться COVID-19.

Вопрос только один. Вчера на проспекте со стороны леса, между автобусной остановкой «Харьковский физико-технический институт» и перекрёстком с Академической, стояла патрульная машина. В 16:22 тронулась в направлении Белгородского шоссе.

А в лес слабО было заехать? Ведь там уже находилось несколько авто — компании из местных жителей жарили шашлыки, заодно сжигая палую листву среди деревьев. Непорядок? Да!

Ах, точно! Полиция следит за порядком. Беспорядки её не интересуют…

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s