Карантин. Смартфоны н-нада?

На сайте горсовета появился текст распоряжения №74 от 8 апреля «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 11.03.2020 № 50 «Щодо організації виконання на території міста Харкова постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СOVID-19».

Согласно нему, во время карантина разрешаются ещё некоторые виды предпринимательской деятельности. Разумеется, с соблюдением мер предосторожности.

Вкратце: «у Харкові можна здійснювати торгівлю: Харчовими продуктами; Пальним; Деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки; Засобами гігієни; Лікарськими засобами та виробами медичного призначення; Технічними та іншими засобами реабілітації; Ветеринарними препаратами, кормами; Пестицидами та агрохімікатами; Насінням і садивним матеріалом; Добовим молодняком свійської птиці; Засобами зв’язку та телекомунікацій, в тому числі мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію.»

Ох, не зря городскому голове давеча в Сети фотожабу запилили…

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s