Карантин — до 22 мая. С оговорками.

«Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні Уряду 4 травня.

«Пом’якшення, які ми закладаємо з 11 травня, будуть впроваджуватися на умовах адаптивного карантину. У нас є області, в яких досить високий рівень захворюваності на коронавірус. Тому ми не можемо дозволити собі послабити карантин скрізь однаково», — наголосив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Відтак, серед запланованих послаблень є наступні: відкриття парків, скверів, зон відпочинку, перукарень, салонів краси, літніх майданчиків кафе і ресторанів. Також Уряд розглядає можливість дозволити роботу закладів громадського харчування на виніс, оптову і роздрібну торгівлю непродовольчими товарами (окрім зон розваг та фудкортів у ТРЦ); роботу закладів побутового обслуговування, музеїв, бібліотек, а також тренування спортивних команд на закритих базах тощо.

За словами очільника МОЗ, відомство постійно триматиме ситуацію під контролем і у разі її погіршення буде ініціювати повернення обмежень.

«При цьому усі анонсовані послаблення відбуватимуться за умови дотримання суворих протиепідемічних та санітарних критеріїв. Ніхто не буде ризикувати здоров’ям та життям українців», — підкреслив Максим Степанов.

Фінальний текст постанови буде доопрацьовуватися Міністерством охорони здоров’я разом із іншими відомствами протягом декількох днів.»

Breathplay с населением продолжается. Игра в поддавки с торговыми сетями — тоже. Вчера около 13:20 парковка «Эпицентра» за Алексеевкой была забита на 90…95%. Работал и ТЦ «Метро». На кассах были натянуты «экраны» из полиэтиленовой плёнки.

Правда, сегодня с утреца герегам чутка прищемили хвосты на Салтовке, обязав торговать только предметами гигиены (остальное — доставка по Инет-заявкам). «В тоже время, из других регионов поступают сведения, что там торговля идет в прежнем режиме.»

Такой себе нехитрый бизнес, убивающий мелкое и среднее предпринимательство. «А будете хорошо себя вести — мы завтра в бассейн воды нальём!» И с какого это перепугу Кабмин (исполнительная власть) взял на себя функции законодательной?

«Пиши! Царский указ. Приказываю! Послать войско выбить китайский вирус с Изюмского шляха!»

Ох, таки придётся Денису Анатольевичу вместе с Владимиром Александровичем менять профессию…

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s