Угадала, где шарик?

«26 березня 2020 року Виконком Харківської міської ради передав двом неповнолітнім дітям судді Заічко Олени Вікторівни двокімнатну квартиру площею 102,5 м2 у новобудові майже у Лісопарку, у будинку по вулиці Балакірєва.

Нещодавно ми повідомляли, що оточення Геннадія Кернеса, завдяки двом судовим рішенням, отримало право на забудову 56 гектарів лісу у харківському Лісопарку.

Перше рішення, про забудову 13 гектарів, прийняла суддя Харківського окружного адміністративного суду Заічко Олена Вікторівна…

…Відкритим залишається питання, яким саме чином було прийняте рішення про передачу квартири неповнолітнім дітям, оскільки це може бути порушенням норм Житлового кодексу України.

Відповідно до ст. 31 ЖК України Громадяни, які потребують поліпшення житлових умов, мають право на одержання у користування жилого приміщення, як правило, у вигляді окремої квартири на сім’ю.

А відповідно до ст. 32 ЖК України Громадяни самостійно здійснюють право на одержання жилого приміщення з настанням повноліття, тобто після досягнення вісімнадцятирічного віку. Інші неповнолітні (віком від п’ятнадцяти до вісімнадцяти років) здійснюють право на одержання жилого приміщення за згодою батьків або піклувальників.

…Та яким чином ці неповнолітні особи опинились першими у квартирному обліку, отримавши від Харківської міської ради квартиру, яку не роками, а десятиріччями не можуть отримати жодні пільгові категорії громадян?

Вимушені нагадати, що до пільгових категорій громадян, зокрема відносяться: внутрішньо переміщені особи з числа учасників бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей загиблих, ліквідатори Чорнобильської аварії та інші.»

К сообщению ХАЦ в Мордокниге приложены фото и скриншоты.

Независимая судебная власть? Отдел фантастики — на втором этаже! А сама библиотека закрыта на карантин.

Ну, а опыта в игре в напёрстки торгующему Лесопарком не занимать. Статьями 1432 да 2063 УК Украины отмечен, да соскочил по 483

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s