Привет из Кегичёвки!

«У Харкові новий голова Кегичівської РДА Джамал Стаценко, не маючи ніяких доходів, протягом 2019 року став власником майна вартістю кілька мільйонів гривень.»

Казалось бы — где Кегичёвка, а где — Пятихатки? А дело вот в чём.

«Як передає Depo.Харків, відповідну електронну декларацію за 2019 рік подав Голова Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області Джамал Стаценко.

Згідно з декларацією, у 2019 році Стаценко став власником низки об’єктів нерухомості. Зокрема, 18 лютого 2019 року він став власником земельної ділянки площею 1350 кв.м та житлового будинку площею 242,6 кв.м у селищі Лісне біля Харкова (район Екопарку). Вартість цих об’єктів Стаценко не вказує, хоч вони й придбані у звітному періоді.

Крім цього,.. [перечислено много чего, знакомьтесь — Ред.] має корпоративні права та є кінцевим бенефіціаром двох підприємств: адвокатське об’єднання «Укртраст» (33,34%) і ТОВ «Юридична компанія «Укртраст» (50%). У 2019 році Стаценко набув право власності на 7 біткоїнів на загальну вартість 1,6 млн грн.»

И много чего другого. «Як повідомляв Depo.Харків, 28 лютого 2020 року Зеленський призначив Стаценка на посаду голови Кегичівської РДА в Харківській області. У своїй кандидатській декларації, Стаценко не вказував автомобіль Skoda Octavia, хоч він був куплений у 2014 році.

Попри те, що Стаценко не декларує жодного доходу від своєї адвокатської діяльності, у відкритому доступі розміщений його прайс, де вказано, що за супровід справи в суді він бере від 10 тис. грн, за захист у кримінальних справах – від 15 тис. грн, за участь у справах щодо майнових суперечок – від 10 тис. грн.

Під час останніх парламентських виборів Стаценко від «Слуги народу» був уповноваженою особою у одномандатному виборчому окрузі №169 у Київському районі Харкова (у цьому окрузі від «Слуги народу» переміг блогер із ізраїльським громадянством Олександр Куницький). Під час президентських виборів Стаценко був спостерігачем на ОВК №169 у Харкові.

У своєму відеоблозі Стаценко висловлювався проти блокування російських соцмереж в Україні, а також рекламував способи міграції до США.

Стаценко значився керівником відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації Всеукраїнський громадський рух «Український вибір» у Червонозаводському (нині – Основ’янському) районі міста Харкова. Засновником організації є Віктор Медведчук.»

Чем думали избиратели, голосуя в прошлом году на президентских и парламентских выборах, сказать сложно. Даже изредка думающие люди понимали, что паяц и его команда продолжат практику кумовства и землячества. При нулевых и даже отрицательных значениях профессионализма в управлении страной, округом, районом.

Колоссальная работа для следственных органов. Только вот «А судьи кто?»

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s