Скоробагач. На одну зарплату.

«Скоробагач, який живе на одну зарплату, показав багатомільйонні заробітки дружини й доньки.

Харківський депутат Володимир Скоробагач задекларував багатомільйонні статки та записану на мати нерухомість.

Про це йдеться в електронній декларації за 2019 рік заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача, передає Depo.Харків.

Згідно з декларацією, Скоробагач володіє земельною ділянкою площею 5,2 тис. кв.м у Харкові. Крім цього він має право користуватися квартирою площею 69,2 кв.м у Харкові, двома земельними ділянками площею 2 тис. кв.м і 1,8 тис. кв.м у Козині під Києвом, а також житловим будинком площею 374,5 кв.м у Козині. Уся ця нерухомість записана на Лілію Скоробагач (найімовірніше, мати).

Донька Скоробагача володіє, а сам депутат має право користуватися нежитловою будівлею площею 1465,5 кв.м і двома нежитловими приміщеннями площею 109,8 кв.м і 98,4 кв.м у Харкові.

Дружина депутата володіє земельною ділянкою площею 2 га в Харкові, а також 50% нежитлового приміщення площею 372,6 кв.м у Харкові.

Скоробагач задекларував 45 предметів цінного рухомого майна. Це в основному ювелірні вироби, коштовні годинники, одяг, сумки та меблі.

Скоробагач не має власного автомобільного транспорту. На його доньку записаний автомобіль Mercedes-Bens GLE 350D (рік випуску – 2018, вартість – майже 2,3 млн грн) та водний засіб Sea Doo BRP. Дружина депутата володіє, а Скоробагач має право на користування автомобілем BMW 740LE X-Drive Iperformance (рік випуску – 2017, вартість – майже 2,9 млн грн).

Дружина чиновника має корпоративні права у трьох підприємствах: ТОВ «Лалсат Інтернаціональ Україна» (50%), ТОВ «Містер Стейк» (67%), ТОВ «Рентес» (50%).

У 2019 році Скоробагач отримував тільки зарплату за основним місцем роботи в Харківській облраді – 146,4 тис. грн. Натомість його дружина у 2019 році отримала наступний дохід: від зайняття підприємницькою діяльністю – майже 3,3 млн грн, зарплата за основним місцем роботи в ТОВ «Рентес» – 142,6 тис. грн. Донька у 2019 році отримала наступні доходи: від зайняття підприємницькою діяльністю – 2,3 млн грн, страхові виплати – 64,1 тис. грн, вартість товарів, які надходять платнику податку як гарантійна заміна – 19,6 тис. грн, кешбек – 736 грн.

Готівкою Скоробагач задекларував 12,8 млн грн, майже 1,3 млн доларів і 411 тис. євро. Крім цього, третім особам депутат позичив 1,25 млн доларів. У банківських установах він тримає 148,6 тис. грн, 4,6 тис. доларів і 7,7 тис. євро.

Дружина депутата готівкою тримає 3,6 млн грн, 341 тис. доларів і 25 тис. євро. У банках вона тримає 2,3 тис. євро і 610 доларів. Незначні заощадження задекларувала й донька депутата.

У 2019 році Скоробагач задекларував видатки в розмірі 405 тис. грн на лікування у Німеччині, а також 269 тис. грн трат на авіаперевезення.»

То самое, классическое — «Чтоб ты жил на одну зарплату!» Дошло, наконец, какого мнения политикан о своём лохто… электорате?

Мясной барыга, гречкосей, пироф… А, нет — пирофил от созерцания огня получает сексуальный кайф. Ладно, фейерверкофил.

Довольны, граждане избиратели? Те, что голосовали за этого регионала-вы… возрожденца? Вам так не жить!

На одну зарплату…

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s