Т.Е. Кузнецова — в top-10 «WiN Award»!

«10 найкращих жінок «WiN Award UKRAINE» – професіоналів у сфері ядерної енергетики отримали нагороди в рамках ІІ Щорічної конференції «Women in Nuclear Ukraine», яка 27 листопада пройшла у столиці.

Однією з важливих місій WiN Ukraine, яка здійснює свою діяльність відповідно до цілей та завдань Women in Nuclear (WiN) Global, є підтримка та розвиток наукового потенціалу жінок – фахівців у сфері використання атомної енергії. Саме задля цього 27 листопада 2020 року за сприяння Шведського регуляторного органу з ядерної безпеки та Посольства США в Україні вперше провели національне нагородження жінок «WiN Award UKRAINE».

Представниць прекрасної статі, які зробили вагомий внесок у розвиток атомної галузі України та мають значні досягнення в різних її напрямках – освіті, науці, держуправлінні, промисловості, медіа та громадському секторі, оцінювали в кількох номінаціях. За підсумками попереднього конкурсу визначено 10 переможниць:

…В номінації «Професіоналка»
— Кузнєцова Тамара – начальниця відділу фізичного захисту Національного наукового центру; Харківський фізико-технічний інститут;»

Поздравляем!

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s