«Укравтодор»: «Ремонт впереди — …»

«Коливання температур та надмірна вологість прискорює появу новоутворених руйнувань та деформацій дорожнього покриття. Такі погодні умови вкрай руйнівні для асфальтобетонного покриття.

…Сьогодні вийдуть на ліквідацію аварійної ямковості 14 бригад, на ті ділянки доріг, де це дозволяється нормативними документами. Це об’їзна дорога навколо м. Харків від Дергачівської розв’язки до Рогані і біля з’їзду на дорогу Р-78, по дорозі М-03 у межах смт Коротич та в межах с. Травневе. Роботи будуть виконуватись литим, холодним асфальтобетоном та бітумно-мінеральною сумішшю.

…Стосовно об’їзної дороги навколо м. Харків: на деяких ділянках дороги утворилася значна ямковість, адже капітальний ремонт цієї дороги не проводився більше 10 років і міжремонтний термін вичерпано на 100%… Тендери вже проведено, договори підписано. З настанням стійких сприятливих погодних умов буде розпочато підготовчі роботи — фрезерування дорожнього покриття. Проте, наразі, проводиться вимушений аварійний ямковий ремонт литим та холодним асфальтобетоном для надання безпечного проїзду на об’їзній дорозі навколо Харкова (першочергові ділянки: в районі Коротича, Флоринки та Роганского житлового масиву).

…Аварійний ямковий ремонт — це вимушений захід, головна мета якого – забезпечення проїзду та збереження дороги до початку капітального ремонту.»

Как в той песне советских времён: «…надейся и жди!»

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s