Куля i дуля. Вiдосик 1.1

«Серед лідерів за витратами опинилася і сторінка харківського підприємця Дмитра Ніконова, який протягом місяця розмістив 17 рекламних публікацій, що потрапили в Бібліотеку політичної реклами Facebook. На їх трансляцію було використано 3316 доларів. Стосувалися публікації здебільшого діяльності депутатки харківської міської ради від партії “Слуга народу” Аліни Мустафаєвої.

Також присутні пости з критикою секретаря міської ради Ігоря Терехова та пост-опитування про електоральні вподобання харків’ян у разі, якщо вибори міського голови відбудуться у березні. У дисклеймері зазначено, що рекламу оплачує особисто Дмитро Ніконов. У контактах рекламодавця зазначений сайт автосалону електроавтомобілів, співвласником та засновником якого є Дмитро Ніконов, та його робоча скринька.»

Нагадаємо, що Дмитро є помiчником депутата Верховної Ради Олександра Куницького. Якого ви, бiльшiсть п’ятихатцiв, обрали 2019 року. Сподiвалися, що слуга двох держав полiпшить вам життя? Розмiрковували якою частиною свого тiла???

А хто ж у лiдерах серед інвестуючих в політичну рекламу Facebook та Instagram? Знайома вам з останнього майдану пик… обличчя. Арсенiй «Куля в лоб» Яценюк! Вiн з ганьбою жити не буде. Просто не зна’, що таке ганьба!!!

Б-гообранi… «I Час настане… [шукайте в Мережi]… Вiдосик 1.1»

Один ответ на “Куля i дуля. Вiдосик 1.1

  1. Мы смотрели в 90 х фильмы ваших любимых американцев,у всех дома в вырубленных лесах,вперёд в яНАТО!

    Нравится

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s