Мехти Логунов. СБУ подтверждает.

«Верховний Суд України підтвердив вирок організатору агентурної мережі російської військової розвідки — 12 років позбавлення волі за скоєння державної зради. Агента викрила у Харкові контррозвідка Служби безпеки України.

Улітку 2017 року контррозвідники спецслужби виявили та припинили діяльність завербованого представниками ГУ Генштабу Збройних сил РФ мешканця Харкова, науковця, який збирав інформацію про технічні розробки у межах оборонного замовлення для її передачі спецслужбам країни-агресора.

Правоохоронці затримали агента під час спроби отримання таємних відомостей від працівника Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут». …у лютому 2021 Верховний Суд України також відмовив у задоволенні касаційної скарги. Триває досудове слідство щодо інших учасників агентурної мережі.»

Сегодняшнее сообщение на сайте СБУ подтверждает новость на сайте генпрокуратуры за 9 февраля, добавив немного подробностей. И «замазанное» фото осужденного в полный рост. Перечисленные службой факты указывают, что за прутьями решётки — Мехти Логунов.

Только фото сделано явно не сегодня…

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s