Наблюдатель от zpсанька. Снято!

«У Харківській області з посади голови Кегичівської райадміністрації після її реорганізації звільнений Джамал Стаценко. Як передає Depo.Харків, відповідну електронну декларацію перед звільненням з посади голови Кегичівської РДА Харківської області Джамал Стаценко подав 16 квітня.

Згідно до декларації, яка охоплює 1 січня – 31 березня 2021 року, Стаценко володіє земельною ділянкою 1,3 тис. кв.м у селищі Лісне Дергачівського району, що в кількох кілометрах від Харкова, а також житловим будинком площею 242,6 кв.м у цьому ж населеному пункті. Також у власності колишнього чиновника є гараж площею 27,9 кв.м у Харкові (вартість – 160 тис. грн). Крім цього, подружжя має право користування квартирою в Харкові, яка належить Олені Джамалутинівні Стаценко.»

Далее — сведения о владении тремя автомобилями, денежными средствами, попытках стать депутатом горсовета. «Під час кампанії Стаценко записав «виборчий реп» під назвою «Стану депутатом», що неабияк потішив оглядачів [госномер с цифрами 1488 на «фольксе» — случайность? — Ред.]

…під час останніх парламентських виборів Стаценко від «Слуги народу» був уповноваженою особою у одномандатному виборчому окрузі №169 у Київському районі Харкова (у цьому окрузі від «Слуги народу» переміг блогер із ізраїльським громадянством Олександр Куницький). Під час президентських виборів Стаценко був спостерігачем на ОВК №169 у Харкові.

У своєму відеоблозі Стаценко висловлювався проти блокування російських соцмереж в Україні, а також рекламував способи міграції до США.»

Правда, красавчик? Яркий представитель клоунской гильдии зе!плесневелой партии. Несколько пятихатцев (в т.ч. автор) после создания вайбер-чата нардепа Куницкого подписались на него. И все были забанены после пары-тройки конкретных вопросов о работе народного избранника.

Говоришь, станешь депутатом? Не стал. Вот уже и из райадминистрации сняли, как использованное изделие. Впрочем, согласно Шнуру, ещё не всё потеряно. Когда всё по… и сделан из мяса — самое страшное, что может случиться…» Далее — по тексту.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s