Армирование Клевера георешёткой

«Станом на кінець квітня 2021 року на Об’їзній дорозі навколо м. Харків заасфальтовано 16 км дорожнього покриття у вирівнюючому шарі…

…У місцях проведення робіт рух автотранспорту організовано по одній половині проїзної частини у реверсному режимі. Приносимо свої вибачення за незручності і просимо поставитися до цієї ситуації з розумінням.

Наразі підрядниками виконуються роботи з влаштування вирівнюючого шару з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші на трьох ділянках об’їзної, біля Бєлгородської розв’язки розпочалося армування шарів асфальтобетонного покриття із використанням георешітки, біля 17 кладовища — армування шарів асфальтобетонного покриття із використанням композитної арматури. Продовжуються роботи з фрезерування.

Паралельно виконуються роботи по додатковим перехідно-швидкісним смугам, видалення чагарникової порослі з узбіч та установки бортів.

Звертаємося до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення ремонтних робіт, так як при фрезеруванні (знятті) старого покриття або при влаштуванні нових шарів асфальтобетону, будуть виникати тимчасові технологічні стики (ступені).»

На одной из четырёх фотографий от Укравтодора можно увидеть западный фрагмент Клевера с постройками Зафизтешья и Мемориалом жертвам Голодомора на заднем плане. Вдали виднеется Черкасская Лозовая.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s