«Облэнерго» в гостях у отрадновцев

«Представники АТ “Харківобленерго” та профспілки товариства на чолі з технічним директором Олексієм Ганусом відвідали Дитяче містечко “Отрадне” Харківського обласного благодійного фонду “Соціальна служба допомоги”.

Енергетики тут – бажані гості, і приїжджають уже не вперше. Ця ж зустріч відбулася з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Цікава навчальна та розважальна програма – це вже візитівка обленерго. Дійство було заплановано одразу на декількох ігрових майданчиках.

Спочатку діти взяли участь у традиційному інтерактивному уроці з електробезпеки, а потім зійшлися у футбольному двобою з командою енергетиків “Імпульс”. Свято настільки захопило учасників, що декілька годин промайнули, як одна мить.

…Дитяче містечко “Отрадне” – проєкт Харківського обласного благодійного фонду “Соціальна служба допомоги”. Це спеціалізований заклад для проживання, утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 3 до 18 років. При необхідності вихованці можуть проживати в містечку до закінчення терміну навчання у вузах. На території створено п’ять дитячих будинків сімейного типу, які розраховані на 50 вихованців. Відкриття містечка відбулося у 2010 році.»

Обитель юных горожан находится в Лесопарке менее чем в двух километрах от высотного здания ХФТИ, ведущая в городок просека хорошо известна жителям Пятихаток.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s