Один возвращённый гектар Лесопарка

«Східний апеляційний господарський суд задовольнив позов прокуратури в інтересах держави в особі Харківської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки, оціночна вартість якої 23 млн грн.

За інформацією керівника окружної прокуратури Аміла Омарова, встановлено, що одним із підприємств міста Харкова в 2005 році отримано в оренду земельну ділянку площею майже 1 га, яка знаходиться в Шевченківському районі м. Харкова в Лісопарку, для будівництва бази відпочинку. Проте будівництва здійснено не було, що порушує істотні умови договору.

Так, обласною прокуратурою забезпечено участь у розгляді Східним апеляційним господарським судом зазначеної справи. Рішенням суду позов задоволено у повному обсязі.»

А остальные земли Лесопарка? Уплывшие в грязные (местами кровавые) передние конечности нуворишек с благословения Мордвина, Допы, Гепы, …? И кому в будущем уйдёт гектар освобождённый?

Как там в незабвенном ролике, граждане судьи да прокуроры? «Ну, давайте, ну, …-копать!»© Клиентуры — валом, дел на неё — немерено…

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s