О тротуарах на Д и дороге у В5

Администрация Киевского района в лице Н.В. Казанжиевой наконец-то дала ответы на два запроса от физических лиц и один — от ГК «Нейтрон» его председателю. Письмо П-2-30520/0/1-21 — 1300/0/189-21 [ничего так номер?] от 14 июля 2021:

«На виконання доручення керівництва м. Харкова, на Ваше звернення, з питання ремонту пішохідних доріжок та тротуарів вздовж вул. Академіка Волкова; від просп. Академіка Курчатова до вул. Транспортної; від житлового будинку №5 по вул. Академіка Вальтера до каналізаційної насосної станції (КНС), Адміністрація Київського району Харківської міської ради, в межах наданих повноважень, повідомляє наступне.

В результаті комісійного обстеження пішохідних доріжок та тротуару біля житлових будинків №№1, 2, 3, 4 по вул. Академіка Волкова, за участю спеціалістів дільниці №19 КП «Жилкомсервіс», встановлено, що асфальтобетонне покриття доріжок зі сторони входів до під’їздів вищезазначених будинків має пошкодження.

При обстеженні пішохідних доріжок та тротуарів від просп. Академіка Курчатова до вул. Транспортної та від житлового будинку №5 по вул. Академіка Вальтера до КНС, також виявлено пошкодження тротуарів та доріжок.

Згідно інформації профільного Департаменту, працівниками КП «Харківські теплові мережі» біля житлового будинку №5 по вул. Академіка Вальтера виконано ремонт зовнішніх теплових мереж, згідно з Дозволом на порушення об’єктів благоустрою міста Харкова від 09.04.2021, виданим профільним Департаментом.

На даний час, зворотну засипку та влаштування щебеневої основи дороги біля житлового будинку №5 по вул. Академіка Вальтера виконано. Відновлення асфальтобетонного покриття біля житлового будинку №5 по вул. Академіка Вальтера заплановано виконати в третьому кварталі 2021 року.

Питання ремонту пішохідних доріжок та тротуарів вздовж вул. Академіка Волкова; від просп. Академіка Курчатова до вул. Транспортної; від житлового будинку №5 по вул. Академіка Вальтера до КНС, буде розглянуто при формуванні проектів переліків об’єктів ремонту доріг та тротуарів на 2022 рік.»

Подробнее про отрезок дороги от В5 через «Нейтрон» до КНС — завтра.

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s