62-ая — в первой дюжине

«Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Харкова, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2021 року. У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2021 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням. Рейтинг минулого року дивіться за посиланням.»

Первое место ожидаемо занял физматлицей №27. Пятихатская школа №62 замкнула чАртову 😉 дюжину, поднявшись за год с 29-го на 12-ое место.

Неплохо. Пора, пора возвращать нашей школе репутацию учебного заведения фундаментального образования. Не вышиванками едиными! Хотя и они нужны. Как историческая память.

Через четыре дня — очередной День знаний. Помещения корпусов школы заканчивают приводить в порядок, ступеньки центрального входа в «старую» давеча чуть ли не из «Керхера» (изготовитель мини-мойки был другой) мыли.

Скоро в школу!

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s