Куницкий и «верх цинизма»

«Начальник Управління Служби безпеки України в Харківській області Роман Дудін просить виключити народного депутата Олександра Куницького з парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності після порушення правил дорожнього руху у центрі Харкова.

Таку пропозицію Дудін висловив на нараді правоохоронних та інших органів на тему дотримання законодавства у сфері дорожнього руху, що проходить у Харкові 23 листопада.

«Він порушив правила дорожнього руху саме на тому перехресті, де відбулося ДТП із Зайцевою. Як на мене, це вже верх цинізму. Як звичайний виборець я звертаюся, щоб розглянути перебування зазначеної особи в зазначеному комітеті. Здається, що людина, яка постійно порушує правила дорожнього руху, не може розповідати правоохоронцям про те, як вони мають боротися саме з такими порушниками», — сказав Дудін.

Суспільне намагається отримати коментар Олександра Куницького. З членів комітету на нараді у Харкові присутній нардеп Олександр Бакумов.

Відреагувати на ситуацію з Куницьким на нараді також закликав бізнесмен Юрій Сапронов, один з ініціаторів створення об’єднання бізнесменів та громадськості за безпеку на дорогах Харкова: «Ви тільки не пробачте! Ні мене, ні народному депутату, ні куму своєму. Накажіть усіх однаково. І по цьому Куницькому давайте покажемо — «адмінка» там є? Адвоката він надіслав!… А хлопцю цьому віддячити, він молодець, зупинив нардепа, красень! Я бачив відео, все зробив спокійно».

По линку имеется видео длительностью 2m21s. А вот начинать бы СБУшнику следовало с другого. С дознания — каким образом лицо с двумя гражданствами (Украина+Израиль) баллотировалось и заняло пост в высшем законодательном органе страны?

СлабО?!

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s