Финал «Дитятка» — в гольф-клубе

«Открытие детского медиафестивале «Дитятко», который призван способствовать развитию детского кино и телевидения в Украине, состоится 6 сентября 2021 года в 17:00 во Дворце студентов Харьковского Национального юридического университета имени Ярослава Мудрого (г. Харьков, улица Пушкинская, 88).

Цель фестиваля — выявление и поддержка одаренных детей, детских студий и кружков, занимающихся экранным творчеством.»

«Заступниця голови Харківської обласної ради, голова Організаційного комітету Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» Валерія Мураєва провела засідання з питань організації проведення ХІІІ фестивалю, який відбудеться у Харкові з 6 по 9 вересня у Харкові.

…На порядку денному питання підготовки проведення фінальної частини фестивалю. Як повідомила директорка Департаменту культури і туризму облдержадміністрації, заступниця голови Оргкомітету Людмила Терещенко, цьогорічний фестиваль відбудеться на базі гольф клубу Superior Golf. У рамках фесту запланована низка майстер класів, творчих активностей та тематичних зустрічей для учасників.

Також Оргкомітет затвердив конкурсну програму ХІІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», до складу якої відібрано 156 робіт з 40 країн світу. Україна представлена 14 регіонами, у тому числі АР Крим та Донеччиною.»

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s